| Múnla uimh. | LG19A-230R-252-12 |
| Toisí (mm) | 260*260*90 |
| Cumhacht | 12W |
| Voltas | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 70lm/w |
| Lonrúil | 850lm |
| Df | > 0.7 |
| CRI | > 80 |
| Uillinn bhíoma | 120 ° |
| Cosaint Grád IP | IP20 |
| Braiteoir | Braiteoir DC $ $ |
| Próiseas Múnlaithe Íseal | | Deartha go hálainn |
| Cúl -sreangú | | A úsáidtear go forleathan i cásanna éagsúla $ $ |
Cad é an Riail maidir le Soilse Uasteorainn? Suiteáil an Solas Uasteorainn stiúir nach bhfuil chomh simplí le "lampa a cheannach agus é a ch...
Leis an bhfeasacht atá ag fás ar chaomhnú fuinnimh agus inbhuanaitheacht comhshaoil, tá LED Batten Feisteas de réir a chéile ar an rogha soilsithe is fearr l...
1. Forbhreathnú ar Chaillteanas Cumhachta agus Caillteanas Éifeachtúlachta i Soilse Painéil stiúir Soilse painéil stiúir a úsáidtear go for...
1. Cad é Éideachas Éadrom? Tagraíonn aonfhoirmeacht solais don chaoi a ndéantar solas a dháileadh go cothrom ar fud an limistéir soilsithe trí ...
Fadhbanna Coitianta le Feistiú Batten LED (Cathach nó Pulsáil) Is é caochaíl an locht is minice a fhaightear in an Feistiú Batten faoi stiúir ...
Sa tírdhreach dearadh intí 2026, Trimless soilse uasteorainn anois ina chumraíocht chaighdeánach do spásanna cónaithe agus tráchtála ard-deir...