| Múnla Múnla | LG21C |
| Toisí (orlach) | 50*10.16*4.33 |
| Cumhacht | 150/200/250W |
| Voltas | AC120-277V |
| CCT | 3500K/ 4000K/ 5000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 150im/w |
| Flosc luminous 100 | 22500/30000/37500IM |
| Pth | > 0.9 |
| CRI | > 80 |
| Uillinn bhíoma | 120 ° $ $ |
| Tógáil nua, an PCB ceangailte leis an gclúdach, éasca a shuiteáil agus an sreangú le haghaidh seachtrach | | Cosaint Grád Fliuch |
| Dearadh gearrthóga | | A úsáidtear go forleathan i cásanna éagsúla $ $ |
Cad é an Riail maidir le Soilse Uasteorainn? Suiteáil an Solas Uasteorainn stiúir nach bhfuil chomh simplí le "lampa a cheannach agus é a ch...
Leis an bhfeasacht atá ag fás ar chaomhnú fuinnimh agus inbhuanaitheacht comhshaoil, tá LED Batten Feisteas de réir a chéile ar an rogha soilsithe is fearr l...
1. Forbhreathnú ar Chaillteanas Cumhachta agus Caillteanas Éifeachtúlachta i Soilse Painéil stiúir Soilse painéil stiúir a úsáidtear go for...
1. Cad é Éideachas Éadrom? Tagraíonn aonfhoirmeacht solais don chaoi a ndéantar solas a dháileadh go cothrom ar fud an limistéir soilsithe trí ...
Fadhbanna Coitianta le Feistiú Batten LED (Cathach nó Pulsáil) Is é caochaíl an locht is minice a fhaightear in an Feistiú Batten faoi stiúir ...
Sa tírdhreach dearadh intí 2026, Trimless soilse uasteorainn anois ina chumraíocht chaighdeánach do spásanna cónaithe agus tráchtála ard-deir...