| Múnla Múnla | LG09Q-290-18 |
| Toisí (mm) | Φ293*29 |
| Cumhacht | 18W |
| Voltas | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 90lm/w |
| Lonrúil | 1600lm |
| Df | > 0.7 |
| CRI | > 80 |
| Uillinn bhíoma | 120 ° |
| Cosaint Grád IP | IP20 $ $ |
| Solas ilfheidhmeach le feidhm athraithe CCT ar fáil | | Dearadh simplí agus galánta le backlight, níos maisiúla sa seomra codlata |
| Suiteáilte go héasca agus go héifeachtúil tríd an gclúdach cúil a rothlú | | Feidhmeanna cliste atá ar fáil le haghaidh Saol compordach agus nua -aimseartha $ $ |
Cad é an Riail maidir le Soilse Uasteorainn? Suiteáil an Solas Uasteorainn stiúir nach bhfuil chomh simplí le "lampa a cheannach agus é a ch...
Leis an bhfeasacht atá ag fás ar chaomhnú fuinnimh agus inbhuanaitheacht comhshaoil, tá LED Batten Feisteas de réir a chéile ar an rogha soilsithe is fearr l...
1. Forbhreathnú ar Chaillteanas Cumhachta agus Caillteanas Éifeachtúlachta i Soilse Painéil stiúir Soilse painéil stiúir a úsáidtear go for...
1. Cad é Éideachas Éadrom? Tagraíonn aonfhoirmeacht solais don chaoi a ndéantar solas a dháileadh go cothrom ar fud an limistéir soilsithe trí ...
Fadhbanna Coitianta le Feistiú Batten LED (Cathach nó Pulsáil) Is é caochaíl an locht is minice a fhaightear in an Feistiú Batten faoi stiúir ...
Sa tírdhreach dearadh intí 2026, Trimless soilse uasteorainn anois ina chumraíocht chaighdeánach do spásanna cónaithe agus tráchtála ard-deir...