| Múnla Múnla | LG09B-290-18 |
| Toisí (mm) | Φ293*29 |
| Cumhacht | 18W |
| Voltas | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 90lm/w |
| Lonrúil | 1600lm |
| Df | > 0.7 |
| CRI | > 80 |
| Uillinn bhíoma | 120 ° |
| Cosaint Grád IP | IP20 $ $ |
| Solas ilfheidhmeach leis an bhfeidhm athraithe CCT ar fáil | | Dearadh simplí agus galánta le backlight, níos maisiúla sa seomra codlata |
| Suiteáilte go héasca agus go héifeachtúil tríd an gclúdach cúil a rothlú | | Feidhmeanna cliste atá ar fáil le haghaidh Saol compordach agus nua -aimseartha $ $ |
I athchóiriú tí agus dearadh spáis tráchtála, bíonn tionchar díreach ag leagan amach soilsithe ar uigeacht iomlán agus ar chompord amhairc spáis. Ón lárlimis...
Timpeallachtaí Faoi Dhíon Oiriúnach do Shoilse Bulkhead faoi stiúir Soilse mórchóir faoi stiúir anois mar an réiteach soilsithe chun cinn do sp...
I ndearadh soilsiú nua-aimseartha, Soilse an Phainéil faoi stiúir anois an rogha is fearr le go leor spásanna tráchtála agus cónaithe mar gheall ar a ...
Cad é an Riail maidir le Soilse Uasteorainn? Suiteáil an Solas Uasteorainn stiúir nach bhfuil chomh simplí le "lampa a cheannach agus é a ch...
Leis an bhfeasacht atá ag fás ar chaomhnú fuinnimh agus inbhuanaitheacht comhshaoil, tá LED Batten Feisteas de réir a chéile ar an rogha soilsithe is fearr l...
1. Forbhreathnú ar Chaillteanas Cumhachta agus Caillteanas Éifeachtúlachta i Soilse Painéil stiúir Soilse painéil stiúir a úsáidtear go for...