| Múnla Múnla | LG09F-220-15 |
| Toisí (mm) | 220*220*59.5 |
| Cumhacht | 15W |
| Voltas | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 90/100lm/w |
| Lonrúil | 1350lm |
| Df | > 0.7/0.9 |
| CRI | > 80 |
| Uillinn bhíoma | 120 ° |
| Cosaint Grád IP | IP44 $ $ |
| Uirlis suiteála san áireamh i mála cúlpháirtí éasca a shuiteáil | | Feidhm braiteora |
| Astaíocht éadrom aonfhoirmeach agus álainn | | A úsáidtear go forleathan i gcásanna éagsúla $ $ |
Cad é an Riail maidir le Soilse Uasteorainn? Suiteáil an Solas Uasteorainn stiúir nach bhfuil chomh simplí le "lampa a cheannach agus é a ch...
Leis an bhfeasacht atá ag fás ar chaomhnú fuinnimh agus inbhuanaitheacht comhshaoil, tá LED Batten Feisteas de réir a chéile ar an rogha soilsithe is fearr l...
1. Forbhreathnú ar Chaillteanas Cumhachta agus Caillteanas Éifeachtúlachta i Soilse Painéil stiúir Soilse painéil stiúir a úsáidtear go for...
1. Cad é Éideachas Éadrom? Tagraíonn aonfhoirmeacht solais don chaoi a ndéantar solas a dháileadh go cothrom ar fud an limistéir soilsithe trí ...
Fadhbanna Coitianta le Feistiú Batten LED (Cathach nó Pulsáil) Is é caochaíl an locht is minice a fhaightear in an Feistiú Batten faoi stiúir ...
Sa tírdhreach dearadh intí 2026, Trimless soilse uasteorainn anois ina chumraíocht chaighdeánach do spásanna cónaithe agus tráchtála ard-deir...