| Múnla Múnla | Lg22h |
| Toisí (orlach) | 45.98*2.91*1.61 |
| Cumhacht | 30W |
| Voltas | 120V ~ |
| CCT | 3500K/4000K/5000K |
| Éifeachtúlacht lonrúil | 100lm/w |
| Flosc luminous 100 | 3000lm |
| Pth | > 0.5 |
| CRI | > 80 |
| Uillinn bhíoma | 120 ° |
| Cosaint Grád IP | Tirim $ $ |
| Tógáil nua, an PCB ceangailte leis an gclúdach, éasca le suiteáil, agus an sreangú a dhéanamh don seachtrach | | Aonfhoirmeach agus álainn astaíocht éadrom |
| Dearadh gearrthóga | | A úsáidtear go forleathan i cásanna éagsúla $ $ |
Cad é an Riail maidir le Soilse Uasteorainn? Suiteáil an Solas Uasteorainn stiúir nach bhfuil chomh simplí le "lampa a cheannach agus é a ch...
Leis an bhfeasacht atá ag fás ar chaomhnú fuinnimh agus inbhuanaitheacht comhshaoil, tá LED Batten Feisteas de réir a chéile ar an rogha soilsithe is fearr l...
1. Forbhreathnú ar Chaillteanas Cumhachta agus Caillteanas Éifeachtúlachta i Soilse Painéil stiúir Soilse painéil stiúir a úsáidtear go for...
1. Cad é Éideachas Éadrom? Tagraíonn aonfhoirmeacht solais don chaoi a ndéantar solas a dháileadh go cothrom ar fud an limistéir soilsithe trí ...
Fadhbanna Coitianta le Feistiú Batten LED (Cathach nó Pulsáil) Is é caochaíl an locht is minice a fhaightear in an Feistiú Batten faoi stiúir ...
Sa tírdhreach dearadh intí 2026, Trimless soilse uasteorainn anois ina chumraíocht chaighdeánach do spásanna cónaithe agus tráchtála ard-deir...